Bőtermő a cukkinim nem vitás bár locsolom is.A szorófejeket minden este bekapcsolom 2-3 óra hosszára.Aputól tanultam...
Csináltam kovászolt cukkinit is.Ugyan az a szisztema mint az uborkánál.Kapor,cukkinihasábok,viz,só,fokhagyma és a tetejére kenyér.Nekem izlik de én főleg a levét szeretem.2 nap alatt a teraszon be is érettMai elfoglaltság pedig ismét rántani való cukkini elrakás üvegbe.A recept az elöző bejegyzésnél található

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése